Ondernemen is dromen, kansen zien, initiatief nemen, lef tonen, proberen en als het mislukt… gewoon nog een keer proberen. Ondernemers zijn onmisbaar voor onze samenleving en vandaag is het hún dag; de Dag van de Ondernemer. GroenLinks wil alle ondernemers van Dronten, Biddinghuizen en Swifterbant bedanken voor hun durf. En wij wensen hen voor de komende jaren groene groei toe!

Groen en groei gaan hand in hand. Daar kennen we binnen onze gemeentegrenzen mooie voorbeelden van. Zoals BioErf17, waar GroenLinks vandaag een pakketje ‘groene groei’ langs kwam brengen. Onze biologische landbouw groeit en bloeit. Ondernemers John en Carolien Meijering gingen over op biologische teelt en verkopen in hun winkel aan de Rietweg hun producten vers van het land. Eén van de vele mooie voorbeelden van groen ondernemerschap in onze gemeente!